Sağlıklı Beslenme Deniz Yıldızı’nda

Yediğimiz bütün gıdaların vücudumuz için ayrı ayrı önemi vardır. Özellikle gelişim çağındaki çocuklarımızın aldığı gıdalar daha da önem kazanıyor. Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için sağlıklı bir şekilde beslenmeleri gerekmektedir. Deniz Yıldızı’nda çocuk gelişiminin ihtiyaç duyduğu besinler hesaplanarak mevsimsel aylık yemek menüleri oluşturulmaktadır. Veliler, bu menülere mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden erişebilmektedirler.

Serkan E.

Gözümü kırpmadan iki cocuğumu da emanet ettiğim yerdir. Kızım zaten ilk öğrencilerindendi. O kadar seviyordu ki gece, haftasonu bile gitmek istiyordu. Şimdi oğlum da severek gidiyor. Bizlere bu kadar güzel, kaliteli eğitim veren, yuva sıcaklığında bir okul imkanı sunduğunuz için teşekkürler Yasemin Hanım.

Göknur Y. Ö.

Gerçek anlamda gözü kapalı emanet edebileceğim iyi bir eğitim kurumu, anlayışlı, sabırlı, tatlı sihirli sözcüklerle çocukların yüzlerini güldüren onları mutlu eden öğretmenlerimiz var. En önemlisi güvenlerini kazanan, sabırsızlıkla okula gitmek isteyen bir çocuğum var. Artık güvenle çocuğumu okula gönderiyorum ve okulunu öneriyorum, herşey için çok teşekkür ederim.