İletişim Kanallarımız

Çocuklarımızın mutluluğu ve ortak yaşantımızın kolaylığı açık ve kesintisiz iletişimimiz ile mümkündür. Bu nedenle rutin toplantılar dışında da duygu görüş ve izlenimlerinizi paylaşmak üzere bizleri her zaman arayabilir ve görüşme talep ederek bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Veli Merkezli İletişim Kanalları

1.Okulumuzun web sitesine www.bagcilardenizyildizianaokulu.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

2.Sizlerin imzasına ihtiyaç duyduğumuz yazıların dışındaki tüm istediğiniz bilgilere Anaokulu Mobil Uygulama sayesinde ulaşmanız mümkün olacaktır. Cep telefonlarınızdan uygulamamızı indirerek her hafta CUMA günü sizlere ileteceğimiz eğitim bültenlerimizi , yıllık ders programımızı , duyurularımızı ,yemek listelerimizi , hatırlatma ve program değişiklikleri ile ilgili bilgilendirmelerimize bu kanal aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

3.Eğitim saatleri içerisinde öğrenciniz ile ilgili notlarınızın olduğu durumlarda mesai saatleri içerisinde okul telefonundan ulaşmanız daha verimli bir gün geçirmek ve sizlerle olan iletişimi aksatmamak adına daha uygun olacaktır. Notlarınız sınıf öğretmeninize iletilerek gün içerisinde sizlere mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

4.Sosyal medya iletişim aracı olarak Facebook Ailemize "Bağcilar Deniz Yildizi Anaokulu"nu aratarak ekleyebilirsiniz.

Öğrenci Merkezli İletişim Kanalları

1.İletişim defteri veli ve öğretmen arasında iletişimi sağlayan en etkin yollardan biridir. İletişim defterlerimiz günlük olarak sınıf öğretmenleri tarafından doldurulup sizlere ulaştırılacaktır. Bu sistem çocuğunuz hakkında önemli bilgilerin evden okula, okuldan eve iletilmesini sağlar. İletişim defteri kurum tarafından temin edilecektir.

2.Öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarını değerlendirmek üzere yılda iki kez veli toplantısı düzenlenir. Veli toplantısında öğretmenlerin hazırlamış olduğu gelişim raporları sunulur. Gelişim raporu öğretmenin; öğrencilerini akademik ve davranışsal gelişimleriyle ilgili gözlemlerini, verilerini ve düşüncelerini yazılı bir metinle raporladığı bir sistemdir.

3.Oryantasyon programı yapıldığı hafta genel veli toplantısı düzenlenerek kurumumuzun eğitim sistemi, sosyal sorumluluk projelerimiz ve aktivitelerimiz ile velilerimizin bizleri daha yakından tanımalarını ve eğitim süreci ile ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız.